Dr. Kehribar Perakende Satış

Hakkımızda

Dr. Kehribar olarak 2019 yılında Ankara'da çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Bu zamanda alanında uzman Doktor çalışanlarımız ile sağlık açısından önem arz eden kehribar kolye ve bileklikleri uygun fiyat garantisi ile güvenli bir biçimde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duymaktayız. Müşteri memnuniyetini önemseyerek destek taleplerinizi kısa zamanda çözümlemeyi ve bu alanda 7/24 online ve iletişim alanında her türlü öneri ve şikayet talebinde buluna bilirsiniz? 

Neden Bİzi Seçmelisiniz?

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir aile sıcaklığıyla yaklaşıp, para kazanmaktan ziyade insanların dostluğunu kazanmaya çalışıyoruz. Başladığımız zamandan bu güne çalıştığımız müşterilerimizin hiçbirinin memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Kimler Bizi Seçmeli?

Kehribar Kolye ve Bileklik her yaş gurubuna hitap edip sağlık açısından önem arz etmektedir. Sizlerde indirim ve kampanyalımızı takip ederek ister aileniz için set ürün, kendiniz ve çocukarınız için ayrı ayrı siparişler oluşturabilirsiniz. 

Hedeflerimiz Neler?

Dr. Kehribar olarak bizlerin hedefleri bu alanda sizler için kaliteli ve güvenli hizmet sunmanın devamlılığını sağlamak ve sizleri bu uğurda memnun etmek.

WhatsApp Destek Hattı